Dahiler Sınıfı: Beatles Efsane Dörtlü pdf oku indir – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir
  • Anasayfa
  • Genel
  • Dahiler Sınıfı: Beatles Efsane Dörtlü pdf oku indir

Dahiler Sınıfı: Beatles Efsane Dörtlü pdf oku indir


Dahiler Sınıfı: Beatles Efsane Dörtlü pdf oku indir

DÂHİLER SINIFI: OKUMASI KOLAY, UNUTMASI ZOR
 
John, Paul, George ve Ringo. Bu dört İngiliz genç 5 Ekim 1962’de bir plak yayınladı. O gün bunu bilmiyorlardı ama çıktıkları bu yolculuk, dünyayı altüst edecek bir müzik ve kültür dalgasına sebep olacak, âdeta çılgınlığa dönüşecekti: Beatles çılgınlığı.
 
Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi  BEATLES – EFSANE DÖRTLÜ ile devam ediyor.
 
Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:
Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; kelimeleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından pek çok dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.
 

Dahiler Sınıfı: Beatles Efsane Dörtlü isimli 80 sayfadan oluşan kitap ; Pierdomenico Baccalario tarafından yazılmış ve DOMİNGO YAYINEVİ yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.


Dahiler Sınıfı: Beatles Efsane Dörtlü pdf oku indir indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?