Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları pdf oku indir

Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları pdf oku indir

Cumhuriyet tarihinin önemli şirketlerinin yaratıcı kurucularını ve şirketlerin yolculuğunu göreceğiniz bu kitapta, hayatımıza dâhil olmuş ve hala olmaya devam eden birçok markanın öyküsü yer almaktadır.
 
“Arolat’ın insan gerçekliğine ilişkin ilgisi salt bir portre çizimi değildir. O, değişimle ilgilidir. Bu nedendir ki, Hakkâri’de Zap Suyu üstünde bir ‘Gençlik Köprüsü’nün kurulmasına olanca gücüyle çaba göstermiştir. Fiziki ortamın insan yaşamında engel olmadığına inanmıştır oldum olası…
 
Kendisinden önce 1995’li yıllarda yayın yönetmeni olan kurucu Nezih Demirkent ustadan sonra Başyazarı olduğu DÜNYA Gazetesi’nde odaklandığı konu, Anadolu sosyo-ekonomik ikliminin nasıl değiştirileceği oldu; kaldıraç noktası ise Anadolu genelinde KOBİ’leri küme yükseltmek… KOBİ’leri küme yükselmiş kentler aynı zamanda ekonomik olarak evrilecekti.
 
İşte bu evrim sırasında ‘değişim liderleri’ gerekiyordu, Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları…” -Kenan Mortan, Önsöz’den
 

Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Osman S. Arolat tarafından yazılmış ve EFİL YAYINEVİ yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Osmanlı'nın Ortadoğu'dan Çekilişi (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Osmanlı'nın Ortadoğu'dan Çekilişi (Karton Kapak) indir, Osmanlı'nın Ortadoğu'dan Çekilişi (Karton Kapak) oku ve Osmanlı'nın Ortadoğu'dan Çekilişi (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cumhuriyetin Yaratıcı Kahramanları pdf oku indir - PDF indir