Çözüm Bakanlığı pdf oku indir

tarafından
10
Çözüm Bakanlığı pdf oku indir

Nina on bir yaşında, maceraperest bir kız çocuğudur.
 
Postacı olan babası, bir gün eve gizemli “Çözüm Bakanlığı”na gönderilmiş bir mektup getirir. Nina bu mektubu okumaktan kendini alamaz ve babasının çantasından mektubu ödünç alır. Mektup okulda zorbalığa uğrayan dokuz yaşındaki Ruben tarafından yazılmıştır.
 
Nina ve en iyi arkadaşı Alfa, Çözüm Bakanlığı diye bir yer olmadığı için Ruben’e yardım etmeye karar verirler. Ne var ki Ruben ve yaşlı komşusu sayesinde yanıldıklarını anlarlar: Bir zamanlar Çözüm Bakanlığı diye bir yer gerçekten de var olmuştur! Üstelik üç sorunu çözmeyi başarırlarsa bakanlığı yeniden kurmaları mümkün olacaktır.
 
Çözüm Bakanlığı, zorbalığa göğüs geren bir grup arkadaş hakkında ilham verici, eğlenceli ve macera dolu bir roman!
 

Çözüm Bakanlığı isimli 200 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sanne Rooseboom tarafından kaleme alınmış ve CAN ÇOCUK YAYINLARI yayınevinin 12.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eski Dünyanın Yangını pdf oku indir başlıklı makalemizde Eski Dünyanın Yangını indir, Eski Dünyanın Yangını oku ve Eski Dünyanın Yangını pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çözüm Bakanlığı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.