Çocuklarınıza Tutunun pdf oku indir

tarafından
11
Çocuklarınıza Tutunun pdf oku indir

Çağımızın en zor ebeveynlik sorunlarından biri çocukların değerlerini, kimliklerini ve davranışlarını şekillendirirken arkadaşlarına yönelmeleri. Bu “akran yönelimi” aile bağlarını zayıflatıyor, çocukların sağlıklı gelişimini engelliyor ve öfkeli bir genç nesil yaratıyor.
 
Çocuklarınıza Tutunun ebeveynlerin ne zaman etkilerini kaybettiğini açıklıyor ve çocuğunuzla yeniden bağ kurmanızın, evde onları güvende hissettirecek doğru hiyerarşiyi oluşturmanızın yollarını gösteriyor. Bunu yaparken günümüzde sosyal medya ve teknolojinin ebeveynlikte yarattığı zorluklara da değiniyor. Çocuklarınız için güvenin, iletişimin ve sevginin doğru kaynağı sizden başka kim olabilir ki?
 

Çocuklarınıza Tutunun isimli 498 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Gabor Mate tarafından kaleme alınmış ve HEP KİTAP yayınevinin 29.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Kalbinde Kur’an pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuk Kalbinde Kur’an indir, Çocuk Kalbinde Kur’an oku ve Çocuk Kalbinde Kur’an pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuklarınıza Tutunun pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.