Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım? pdf oku indir

tarafından
6
Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım? pdf oku indir

O’nun hakkında onlarca kitap okumuşuzdur şimdiye kadar. Adını onlarca kez ibadetlerimizde ve dualarımızda zikretmişizdir gün içerisinde. Yaptıklarını ve söylediklerini uygulayabilmek için sarf ettiğimiz çaba ise hiç gözümüze görünmez. Her şey ama her şey insanların en güzeline, en iyisine biraz daha yaklaşabilmek, gül kokusunu biraz daha hissedebilmek için…

Peki ama biz bu kadar Peygamber sevgisi ile doluyken ve O’nun yolunda ilerlemek için gayret ederken çocuklarımızı nasıl dahil edeceğiz bu kutsal havaya?

O’nun huzur veren gül kokusunu nasıl sindireceğiz evimizin odalarına?

“Biliyor musun yavrum, Peygamberimiz seni çok seviyor” deyince çocuğumuzun tarif edilemez bir mutluluk yaşamasını, bunun ne demek olduğunu anlamasını nasıl sağlayacağız?

Eğitimciler ve ebeveynler bütün bu soruların cevabını ve daha fazlasını siyer ödüllü yazar Salih Suruç’un sımsıcak anlatımı ve Kudret Eren Yavuz’un pedagojik danışmanlığı ile kaleme alınan “Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım” da bulabilirler.

Var mısınız, Peygamberimizi geleceğe taşıyan zincirin kuvvetli bir halkası olup gül kokulu çocuklar yetiştirmeye?
 

Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım? isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Salih Suruç tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 28.02.2012 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Çocuklarımıza Peygamberimizi Nasıl Anlatalım? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.