Çocuklarda Sınırlar pdf oku indir

tarafından
17
Çocuklarda Sınırlar pdf oku indir

Çocuklar kendilerini güvende hissetmek için sınırlara ve kurallara ihtiyaç duyarlar. Ama bunları oluşturmak ve uygulamaya geçirmek ustalık ve dikkat gerektiren bir konudur; özellikle de zorlama, tehdit ya da kandırmaca gibi yöntemlere başvurmaktan kaçınıyorsanız.
Dr. Henry Cloud ve Dr. John Townsend; çocuğunuzla aranızdaki güvenli ilişkiye zarar vermeden ona tehlikelere karşı önsezi geliştirebileceği, doğru ile yanlışı ve iyi ile daha iyiyi ayırt edebileceği güvenli bir ortam sağlayabilmenize yardımcı olacak pratik bir rehber sunuyor.
Çocuklarda Sınırlar kitabında:
– Aynı anda hem sınırlar koyup hem de sevecen bir anne-baba olmanın yollarını
– Kontrolden çıkmış bir aile hayatına kontrolü getirmeyi
– Ebeveynlikte sınırların on yasasını
– Çocuklarınız için uygun hale getirebileceğini sınırları ve sonuçlarını tanımlamayı ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz.
 

Çocuklarda Sınırlar isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; John Townsend tarafından kaleme alınmış ve DİYOJEN YAYINCILIK yayınevinin 01.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 'Mış Gibi' Yetişkinler Yetişkin Çocuklar pdf oku indir başlıklı makalemizde 'Mış Gibi' Yetişkinler Yetişkin Çocuklar indir, 'Mış Gibi' Yetişkinler Yetişkin Çocuklar oku ve 'Mış Gibi' Yetişkinler Yetişkin Çocuklar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuklarda Sınırlar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.