Çocuk Psikolojisi pdf oku indir

Çocuk Psikolojisi pdf oku indir

Anne-babalara, öğretmenlere, konuyla ilgili uzmanlara ve eğitim görenlere, çocuğun doğum öncesi döneminden başlayarak ergenlik sonuna kadar süregelen tüm gelişimini açıklamak amacıyla hazırlanmış olan bu kitap, aynı zamanda temel bir gelişim psikolojisi el kitabı niteliğini taşımaktadır. Kitapta, büyüme ve olgunluk evreleriyle, çevresel faktörlerin birey gelişimine olan etkisi ele alınmış, çocukla, aile, okul ve oyun çevresinde bulunan toplumun diğer üyeleri arasındaki duygusal ve sosyal iletişim incelenmiştir.
 

Çocuk Psikolojisi isimli 344 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Haluk Yavuzer tarafından kaleme alınmış ve REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 04.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir İnsan Yetiştirmek Ne İstediğini Bilen, Yarının Güçlü Bireyleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir İnsan Yetiştirmek Ne İstediğini Bilen, Yarının Güçlü Bireyleri indir ve Yarının Güçlü Bireyleri oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Psikolojisi pdf oku indir - PDF indir