Çocuk Neyi Neden Yapar? pdf oku indir

Çocuk Neyi Neden Yapar? pdf oku indir

Her anne babanın canını sıkan sorunlardır; çocuğunun bir türlü tuvalet alışkanlığı kazanamaması, yemek yememesi, kardeşiyle kavga etmesi, inatçılığı, internet düşkünlüğü ve dahası…
Bir kısım anne baba, bu davranışların ne anlama geldiğini bildikleri için çocuklarını incitmeden sorunları çözerken, bir kısım anne baba ise sorunların çözümünde çaresiz kalarak çocukları ile bir çatışmaya girerler. Bu çatışmalarda, hem kendilerini hem de çocuklarını yıpratırlar.
İşte bu kitabı Pedagog Dr. Adem Güneş, ‘çocuk davranışları anlama rehberi’ olarak hazırladı. Çocuk davranışlarının nedenlerini ve çözüm önerilerini yalın bir dille, ebeveynlerle paylaştı.
Bu eser, çocuk davranışlarını anlamak isteyen her yetişkinin elinin altında bulunması gereken pratik bir bilgi kaynağıdır.
 

Çocuk Neyi Neden Yapar? isimli 208 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Pedagog Adem Güneş tarafından kaleme alınmış ve NESİL YAYINLARI yayınevinin 20.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? pdf oku indir başlıklı makalemizde Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? indir, Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? oku ve Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Neyi Neden Yapar? pdf oku indir - PDF indir