Çocuk Kalbi (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

tarafından
9
Çocuk Kalbi (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir

Çocukluk dönemi; kötülüğün, çirkin huy ve davranışların henüz yürekleri bozmadığı, insanın iç güzelliğini zedelemediği yıllardır. Bu nedenle pek çok eğitimci, çocukların sevgi ve saygıya dayalı insan ilişkileri öğretilerek eğitilmesi gerektiği inancındadır. Çocuk Kalbi, Edmondo De Amicis’in (1846-1908) bu anlamda çok güçlü mesajlar veren ve bütün dünyada hayranlıkla okunmaya devam eden klasikleşmiş bir eseridir. Enrico adlı ilkokul öğrencisi, çocuk kalbiyle kaleme aldığı günlüğünde, kendisi gibi taze yüreklere iyiliğin, doğruluğun, erdem ve güzel ahlakın yolunu gösterirken hayatın bu değerlerle anlamlı hâle geleceği mesajını verir.
 

Çocuk Kalbi (Ciltli, İplik Dikişli) isimli 296 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Edmondo De Amicis tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 26.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeşil Peri Gecesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Yeşil Peri Gecesi indir, Yeşil Peri Gecesi oku ve Yeşil Peri Gecesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Kalbi (Ciltli, İplik Dikişli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.