Çocuk Eğitiminde İdeal Anne Baba pdf oku indir

tarafından
10
Çocuk Eğitiminde İdeal Anne Baba pdf oku indir

“Bu kitapta yer alan bilgiler çocuğunuzun gelişimi için sütten daha faydalı.”

Her anne-baba çocuğunu güzel bir şekilde yetiştirmek ister. Maalesef sadece istemek çocuklarımızı eğitmek için yeterli gelmez. İstemekle birlikte her anne babanın çocuğunu eğitirken bilmesi gereken temel noktalar vardır. Bu kitap anne-baba ve eğitimcilere açıkça şunu söylüyor: Çocuğunuzu eğitmeden önce kendinizi eğitmelisiniz. İdeal çocuk yetiştirmenin anahtarı ideal anne-baba olmaktan geçiyor.
Yıllardır çocuklar üzerine araştırma yapan Uzman Psikolojik Danışman Mehmet Teber, çocuk eğitiminde dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken en temel meseleleri bu kitapta anlatıyor. Yaşanmış örneklere yer veren ve çocukların dilinden sorunları ele alan kitap, çocuğunu doğru bir şekilde eğitmek isteyen anne-babalara zevkli bir okuma sunuyor.
 

Çocuk Eğitiminde İdeal Anne Baba isimli 136 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mehmet Teber tarafından kaleme alınmış ve C PLANI YAYINLARI yayınevinin 12.11.2009 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seni Anlıyorum Çocuk pdf oku indir başlıklı makalemizde Seni Anlıyorum Çocuk indir, Seni Anlıyorum Çocuk oku ve Seni Anlıyorum Çocuk pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Eğitiminde İdeal Anne Baba pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.