Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir

tarafından
14
Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir

Çocuk Eğitimi El Kitabı, Haluk Yavuzer’in “Çocuk ve gençlik psikolojisi” konusundaki otuz yıllık mesleki birikiminin kısa bir özetidir. Kitabın temel amacı, çocuklarıyla sağlıklı bir iletişim kurabilmeleri için, anne-babalara yol göstermektir. Bu amaçla, kitapta, anne-babaların günlük hayatta karşılaştıkları eğitim ve iletişim sorunlarının çözümüne yönelik pratik önerilere yer verilmiş, yapılan pedagojik hatalar, olması gereken doğrularla birlikte ele alınmış, okumayı kolaylaştırmak için, her konu resimlerle desteklenmiştir.
 

Çocuk Eğitimi El Kitabı isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Haluk Yavuzer tarafından kaleme alınmış ve REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 27.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnsan Yaratmak / Aile Terapisinin Başyapıtı pdf oku indir başlıklı makalemizde İnsan Yaratmak / Aile Terapisinin Başyapıtı indir, İnsan Yaratmak / Aile Terapisinin Başyapıtı oku ve İnsan Yaratmak / Aile Terapisinin Başyapıtı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.