Çocuğunuza Sınır Koyma pdf oku indir

tarafından
14
Çocuğunuza Sınır Koyma pdf oku indir

Çocuklarınız kurallarınıza uymuyor, yanlış davranışlarda mı bulunuyorlar? Doğru davranmaları konusundaki önerilerinizi
önemsemiyor ya da ret mi ediyorlar? Yumuşak ve otoriter eğitim modelleri arasında kararsız mı kalıyorsunuz? Oysa bu modellerden daha eğitici ve daha az çaba gerektiren bir yöntem var. Çocuğunuza Sınır Koyma, çocuklarınızın daha nazik ve saygılı olması için altyapı oluşturmanıza yardımcı olur. Robert MacKenzie tarafından yazılmış ve tekrar gözden geçirilerek genişletilmiş bu baskı ile kanıtlanmış teknik ve yöntemleri öğrenecek ve çocuğunuzun sizinle işbirliği yapmasını sağlayacaksınız.
Bu kitap anne-babalara şu özellikleri kazandırıyor:

• Anlaşılır, kesin ve etkili sınırlar koymak
• Çatışma ve güç mücadelelerine son vermek
• İşbirliğine yönlendirecek kurallar koymak
• Çocuklara sorun çözme becerileri kazandırmak
• Yanlış davranışlar karşısında mantıksal sonuçlar uygulamak

Çocukların, gelişimlerini yönlendirecek sınırlara ihtiyaçları vardır. MacKenzie’nin rehberliğinde sizler de mutlu ve tatminkâr bir aile hayatı için gerekli olan eğitici sınırları oluşturmayı öğreneceksiniz.
 

Çocuğunuza Sınır Koyma isimli 288 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Robert J. Mackenzie tarafından kaleme alınmış ve YAKAMOZ YAYINCILIK yayınevinin 14.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuklarınıza Tutunun pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuklarınıza Tutunun indir, Çocuklarınıza Tutunun oku ve Çocuklarınıza Tutunun pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuğunuza Sınır Koyma pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.