Çocuğum İngilizce Öğreniyor pdf oku indir

tarafından
23
Çocuğum İngilizce Öğreniyor  pdf oku indir

İngilizce çalışırken çocuğuma nasıl yardım etmeliyim? Çocuğumu nasıl yönlendireceğim? Neden anlıyorum ama konuşamıyorum? Tüm bilinçli anne babalar çocuklarının İngilizceyi iyi öğrenebilmesini ister. Üst düzey İngilizce becerileri akademik ve mesleki yaşamları boyunca evlatlarımıza sadece yeni fırsatlar yaratmayacak, aynı zamanda onların hızla değişen dünyanın aktif özneleri olmalarını da sağlayacaktır. Bu sürecin tüm sorumluluğu ise sadece okula, öğretmene veya çocuğun kendisine yüklenemez. Biz velilerin de çocuklarımızın İngilizce öğrenme serüvenlerinde oldukça önemli bir rolü bulunmaktadır. Pekâlâ bu rolün ne kadar farkındayız ve rolümüzü ne kadar etkili oynayabiliyoruz? Çocuklarının İngilizce becerilerine yatırım yapmak isteyen velileri eğitme amacıyla yazılan bu eser, gerçek yaşamdan alınmış somut vakalar üzerinden uygulanabilir prensipler önermektedir. Yabancı dil öğretmenlerimize de güncel bir yol haritası sunmaktadır. Geç kalmak istemeyen anne ve babalar, Çocuğum İngilizce Öğreniyor kitabıyla yabancı dil öğrenmenin temel prensiplerini keşfederken çocuklarla öğrenme özelinde doğru iletişim kurabilmenin inceliklerini de öğrenecekler.
 

Çocuğum İngilizce Öğreniyor isimli 160 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kemal Sinan Özmen tarafından kaleme alınmış ve ALTIN KİTAPLAR AKADEMİ yayınevinin 26.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cezasız Eğitim pdf oku indir başlıklı makalemizde Cezasız Eğitim indir, Cezasız Eğitim oku ve Cezasız Eğitim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuğum İngilizce Öğreniyor pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.