Cesur ve Zeki pdf oku indir

tarafından
13
Cesur ve Zeki  pdf oku indir

Cesur ve Zeki ikiz kardeşler… Birbirlerine o kadar çok benziyorlar ki ilk bakışta ayırt edilmeleri neredeyse olanaksız. Ama dış görünüş seni yanıltmasın… Cesur adı gibi cesur, girişken, heyecanlı ve neşeli. Zeki ise tam tersi; içine kapanık, sessiz, utangaç ve laf aramızda biraz da korkak. Korktuğu şeyler saymakla bitmez.
 Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Zeki bir de okulun düzenlediği “Doğada Yaşam Becerileri Gezisi” ile uğraşmak zorunda. Aklında binbir çeşit senaryo var: fırtınalar, seller, vahşi hayvanlar… Cesur için ise bu gezi tam bir fırsat. O, doğada geçireceği günleri ve öğreneceği yeni şeyleri iple çekiyor, heyecandan havalarda uçuyor.
 Şimdi Zeki’yi önemli bir görev bekliyor: Kardeşi Cesur’u mutlu etmek için geziye katılmak. Ama bunun için çok daha önemli bir şeyle başa çıkması gerekecek: Korkularıyla!
 Ne dersin? Zeki korkularının üstüne gidip macera dolu okul gezisine katılabilecek mi?
 

Cesur ve Zeki isimli 96 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sinem Kaya Özçelik tarafından kaleme alınmış ve MONERA YAYINLARI yayınevinin 05.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ölmez Otu / Dağın Öte Yüzü 3 pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cesur ve Zeki pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.