Cennetin Doğusu pdf oku indir

Cennetin Doğusu pdf oku indir

Nobel Ödüllü yazar John Steinbeck derinlikli olay örgüsü ve her biri tanıdık özellikler barındıran büyüleyici karakterleriyle Cennetin Doğusu’nda, insanlık tarihinin Âdem’den bu yana en eski ve vazgeçilmez anlatısına, yani iyilik ve kötülüğün bitmek bilmez çekişmesine ve aralarındaki karmaşık ilişkiye modern bir yorum getiriyor. Geçtiğimiz yüzyıl başında Amerika’da ayakta kalma mücadelesi veren iki ailenin yollarını cennetvari topraklarda, Salinas Vadisi’nde kesiştiren Steinbeck, kötülüğün bir yazgı mı yoksa iyiliğe ulaşmak için özgür iradeye başvurularak aşılması gereken bir basamak mı olduğunu kutsal kitapların mitolojilerine göndermeler ve zengin metaforlarla, kuşaklara yayarak irdeliyor. Habil ile Kabil, çiftçi ve çoban, çılgınlık ve bilgelik, erdemlilik ve ahlaksızlık, kardeşlik ve haset, insan ve insan, “Bugüne kadar yazdıklarım, bu kitap için bir hazırlık niteliğindeydi” diyen Steinbeck’in görkemli anlatısında çarpışıyor.
 

Cennetin Doğusu isimli 656 sayfa yazılmış olan bu kitap ; John Steinbeck tarafından kaleme alınmış ve SEL YAYINCILIK yayınevinin 19.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu pdf oku indir başlıklı makalemizde Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu indir, Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu oku ve Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cennetin Doğusu pdf oku indir - PDF indir