Cennetin Anahtarı Burkina Faso Hikayeleri pdf oku indir

Cennetin Anahtarı  Burkina Faso Hikayeleri pdf oku indir

Elinizdeki bu eser, yazarın Burkina Faso’da bulunduğu yıllarda tanıştığı ve serüvenlerini dinlediği kahramanların destansı hayatlarından derlenmiştir. Bu hikayeler coğrafi olarak bize uzak olsalar da gönül coğrafyasında mesafe olmadığı için hiç de uzak sayılmayacak bu insanların hayatları
ve kültürleri üzerine gözlemler, değerlendirmeler de eklenerek kahramanların bizzat kendi dillerinden sizlere ulaştırılmıştır.
Özellikle İslam dinini seçmeleri sonrası yaşadıkları, kıymetini çok da bilemediğimiz bir nimeti hatırlatması açısından dikkat çekicidir.
Her hikayenin hayatımıza yansıyan örnek tarafları olacaktır. İstifade edilmesi temennisiyle.
 

Cennetin Anahtarı
Burkina Faso Hikayeleri isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Haşim Akın tarafından yazılmış ve SER KİTAP yayınevinin 04.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Huzursuz Bir Ruhun Panoraması Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Edebiyat ve Düşünce Dünyası pdf oku indir başlıklı makalemizde Huzursuz Bir Ruhun Panoraması Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Edebiyat ve Düşünce Dünyası indir, Huzursuz Bir Ruhun Panoraması Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Edebiyat ve Düşünce Dünyası oku ve Huzursuz Bir Ruhun Panoraması Yakup Kadri Karaosmanoğlu’nun Edebiyat ve Düşünce Dünyası pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cennetin Anahtarı Burkina Faso Hikayeleri pdf oku indir - PDF indir