Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir

tarafından
12
Çekiç ve Gül   Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir

“Biz mi bombaladık lan Emniyet’i darbe gecesi? Biz mi yıktık buraları? Bizi darbeden önce Köpek Eğitim Merkezi’ne sürmüşlerdi. Köpek mamalarının tadına bakıyorduk amirimle, köpekler ishal olmuştu, nedenini anlamaya çalışıyorduk. Bir baktık havada jetler uçuyor, Gölbaşı’na, dibimize bomba yağdırıyorlar.”
 
Ankara Emniyeti’nin Cinayet Bürosu’nun aykırı başkomiseri Behzat Ç., öfkesinden yorgun düşmüş, yine hayalet gibi dolanıyor ortalıkta. Tabii Hayalet’le ve Akbaba ve Harun’la beraber… Bazen de Cinayet’in kızı Seher’le, Cinayet’in kedisi Gaspi’yle beraber…
 
Sıvasız duvarlı gecekonduda, pavyonda, işkembecide, oto tamirhanesinde, dükkânda, şık bir ofiste, tekkede, Millet Bahçesi’nde, adliyede, hastanede, nezarethanede, mezarlıkta ve tabii sokaklarda, cinayetlerin ve nice cürümlerin izini sürüyor Behzat Ç.. Umutsuz, serkeş, pejmürde… Bazen de olanca dehşetine tezat, “basit, tatlı ve hüzünlü” insan hikâyelerinin içinde geziyor.
 
Emrah Serbes’in bir fenomen olan Behzat Ç.’si, Çekiç ve Gül’de bu defa öyküleriyle “ortamlarda” kol geziyor.
 

Çekiç ve Gül
Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi isimli 332 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Emrah Serbes tarafından kaleme alınmış ve İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 23.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sıra Dışı Hediye / Bilim Bunu Çözer pdf oku indir başlıklı makalemizde Sıra Dışı Hediye / Bilim Bunu Çözer indir, Sıra Dışı Hediye / Bilim Bunu Çözer oku ve Sıra Dışı Hediye / Bilim Bunu Çözer pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çekiç ve Gül Behzat Ç. Bir AnKara Polisiyesi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.