Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) pdf oku indir

tarafından
19
Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) pdf oku indir

Şanlı bir imparatorluk. . .
Umutsuz bir arayış. . .
 
Şimdi Aelin’ı takip etmeyi bırakıp, Chaol’un ardından gidelim. Kral Eli Chaol ve Nesryn, Erilea’yı kurtarmak için, son umutlarına doğru, tekerlek seslerinin azabıyla, yola çıktılar. Güney Kıtası’nın Kağan’ının devasa ordusuna ihtiyaçları var. Işıltılı kent Antica onları bekliyor. Burada sadece Erilea için değil kendileri için de şifa arayacaklar ve keşfettikleriyle baş etmekte çok zorlanacaklar. Zorlu geçen çocukluk yıllarının ardından Yrene onlara yardım edebilecek mi?
 
Cam Şato, Karanlık Taç, Ateşin Vârisi, Gölgeler Kraliçesi ve Fırtınalar İmparatorluğu’nun ardından Şafak Kulesi ile efsaneye bambaşka bir yerden bakıyor ve hayrete düşüyorsunuz.
 
“Epik fantastik romanları ve peri masallarını sevenler mutlaka okumalı.”
USA Today
 

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) isimli 692 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Sarah J. Maas tarafından kaleme alınmış ve DEX KİTAP yayınevinin 29.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayatın Kıyısında (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Hayatın Kıyısında (Ciltli) indir, Hayatın Kıyısında (Ciltli) oku ve Hayatın Kıyısında (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cam Şato 6 / Şafak Kulesi (Cltli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.