Cadı Hikayeleri pdf oku indir

Cadı Hikayeleri pdf oku indir

Dumfriesshire ve Galloway boyunca, eski dünya geleneklerinin kalıntıları hâlâ oyalanmakta ve batıl inançların ve inancın insanların günlük yaşamında ve görevlerinde çok önemli bir etkiye sahip olduğu daha uzak bir zaman olduğunu düşündürmektedir. Yazar, özellikle büyücülük, peri masalları, ölüm uyarıları, cenaze töreni ve hayalet hikâyesi yönünde olmak üzere, bu tür konularla ilgili mevcut materyalleri bir araya getirirken, edindiği bilgilerin sonuçlarını aynen kaydederek ve onları daha yüksek bir analize ya da eleştiriye tabi tutmaya çalışmadan, batıl inancın o eski günlerin toplumsal yaşamı üzerindeki etkisinin daha doğru bir yönü ve yansıması, daha yeterli bir şekilde sunulabilir.
 

Cadı Hikayeleri isimli 255 sayfadan oluşan kitap ; J. Maxwell Wood tarafından yazılmış ve GECE KİTAPLIĞI yayınevinin 30.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Adım Bir Nefes pdf oku indir başlıklı makalemizde Bir Adım Bir Nefes indir, Bir Adım Bir Nefes oku ve Bir Adım Bir Nefes pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cadı Hikayeleri pdf oku indir - PDF indir