Cadı Avı pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Cadı Avı pdf


Cadı Avı pdf

Bir gizem sarmalında işlenen cinayetleri çözmeye çalışan bir Başkomiser. Her biri farklı bir şehirde yaşayan ve doğum günlerinde öldürülen kadınlar. Eski ışıltılı günlerine dönmeye çalışan acar bir gazeteci. Türkiye, Fransa ve Amerika üçgeninde soluksuz bir katil kovalamacası! Peki av kim, avcı kim? 500 yıl önce olduğu gibi Cadılar yine av mı yoksa bu kez ava çıkanlar cadılar mı? Tek solukta bitirmek isteyeceğiniz heyecan dolu bir polisiye!

“Kurbanının öldüğünden emin olduktan sonra gitme vaktinin geldiğini anladı. En geç yarın akşama cesedi bulacaklar ve yenilenmenin başladığını anlayacaklardı. Belki biraz zaman alacaktı anlamaları ama anlayacaklardı sonunda. Yaşam ve ölüm… Biri son, diğeri başlangıç… Ve bu yeni hayat onun, yani Remy’nin eseri olacaktı.”
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap Barış Taş tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dile Sitem pdf başlıklı makalemizde Dile Sitem indir, Dile Sitem oku ve Dile Sitem pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Cadı Avı pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?