Büyükannenin Düğme Kutusu / Matematik Her Yerde pdf oku indir

tarafından
16
Büyükannenin Düğme Kutusu / Matematik Her Yerde pdf oku indir

Zeynep büyükannesinin düğme kutusuna uzanıyor ve güm! Düğmeler her yere saçılıyor! Büyükannesi dönmeden Zeynep tüm düğmeleri gruplandırıp yeniden kutuya koyabilecek mi? Matematik her yerde serisi eğlenceli resim ve öyküleriyle çocukların okulda öğrendikleri matematik ile gündelik hayatları arasında ilişki kurmalarına yardımcı oluyor. Her öykü tek bir matematik kavramına odaklanıyor, çocuklara matematiği hayatlarında nasıl kullanacaklarını gösteriyor, çocukların okuma becerisinin gelişmesine katkıda bulunuyor. Bu güzel öyküleri okul öncesi dönemdeki çocuklara da okuyabilirsiniz.

 
 

Büyükannenin Düğme Kutusu / Matematik Her Yerde isimli 32 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Linda W. Aber tarafından kaleme alınmış ve TÜBİTAK YAYINLARI yayınevinin 14.12.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde pdf oku indir başlıklı makalemizde Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde indir, Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde oku ve Müge Her Şeyi Ölçüyor / Matematik Her Yerde pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyükannenin Düğme Kutusu / Matematik Her Yerde pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.