Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf oku indir

tarafından
13
Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf oku indir

Felsefe eğitimli yazar Aslı Der, son romanında çocukları anadilin insan ve toplum yaşamındaki önemi üzerine düşünmeye davet ediyor. Fantastik öyküleri dinamik kurgularla işleyen yazar, anadilin yoksullaşması durumunda doğacak tehlikeleri, felsefi bir derinlik ve gerçekçi bir bakış açısıyla kaleme alıyor.

Eski bir laneti canlandıran Prens Milla, Masallar Ülkesi’nde bir felaketin başlamasına neden olur. Halk, kötü niyetli Milla yüzünden, hızla sözcüklerini unutarak kısa sürede konuşamaz hale gelir. Üstelik herkes, suçlunun Şeroks olduğuna inanır. Küçük Cadı artık hem kaçmak, hem de Milla’nın tuzağına düşen Fare Pibo’nun sarayın Arşiv Odası’nda yediği masalı yeniden yazmak zorundadır. Şeroks masalı zamanında yetiştiremezse, Masallar Ülkesi dilini de özgürlüğünü de yitirecek midir?
 

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 isimli 196 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Aslı Der tarafından kaleme alınmış ve GÜNIŞIĞI KİTAPLIĞI yayınevinin 24.10.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Büyük Tuzak / Küçük Cadı Şeroks 2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.