Büyü Dükkanı pdf oku indir

tarafından
17
Büyü Dükkanı pdf oku indir

Hayatta en çok istediğiniz şey, hayattan alabileceğiniz en iyi şey midir?

Epsilon Yayınevi, sizin de kendi gerçeğinizle karşılaşabileceğiniz
Büyü Dükkânı’nda
sizi bu soruya hazırlıklı olmaya çağırıyor!

Büyü Dükkânı, hayatta istenebilecek her şeyin var olduğu, mucizevi alışverişlerin gerçekleştiği bir mekândır. Ünü ülkenin dört bir tarafına yayılmış olan bu dükkâna gelen müşterilerin tek bir hedefi vardır: Kendilerine her şeyin vaat edildiği bu yerden, hayatta en çok istedikleri şeyi almadan ayrılmamak… Kimisi geçmiş yıllarını geri almak, kimi büyük bir aşk yaşamak, kimi de korkularından kurtulmak için oradadır. İsteklerine biçilen bedeli ödemeye çoktan hazırdırlar. Ancak Büyü Dükkânı’ndaki alışverişler kolay değildir. Çünkü usta satıcının bir kuralı vardır: Müşterisini dükkândan alabileceği en iyi şeyle göndermek… Yaşlı adam ile müşterileri arasında geçen sıkı pazarlıklar, hayata dair önemli sorgulamalar içermektedir.
 

Büyü Dükkanı isimli 136 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Yeşim Türköz tarafından kaleme alınmış ve EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf oku indir başlıklı makalemizde Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) indir, Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) oku ve Karga Kız Serisi Takım Set (3 Kitap) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü Dükkanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.