Bütün Zorluklara Rağmen Yaşama Yeniden Tutunmak pdf oku indir

tarafından
16
Bütün Zorluklara Rağmen Yaşama Yeniden Tutunmak pdf oku indir

Hayat yolunda pek çok tehlikelerle ve güçlüklerle karşılaşırız. Onları aşma konusunda ciddi sıkıntılar çektiğimiz zamanlar da olur. Tahammül sınırlarımızın zorlandığını hissettiğimiz vakitler de… İnsan bunlara ancak ilahi kudrete sığınarak dayanabilir; Âlemlerin Yaratıcısıyla bağ kurarak…
 
Allah’a dayanmadan, O’nun himayesi altına girmeden yaşayan birinin yaşamdaki endişelerinin sonu gelmez ve karşılaştığı tehlikelerden hiçbir zaman tam anlamıyla kurtulamaz, onların izlerini ve yaralarını daima sırtında taşır.
 
Allah’ın adıyla ilerlemediğinde, hadiseler küçük olsun büyük olsun, onu hep endişe yumağı haline getirir. Yaşamı Allah adına yaşamadığından dolayıdır bu endişeler. Gerçek imandır ki tevekküle neden olur ve hadiselerin sarsıcılığı ve büyüklüğü ne kadar olursa olsun büyük ve kalıcı endişelere yol açmaz.
 
“Yaşama Yeniden Tutunmak”, ağır ve sarsıcı yaşam tecrübelerinin üzerimizdeki büyük etkilerini azaltmak niyetiyle kaleme alınan, zor zamanların bir başucu kitabı…
 

Bütün Zorluklara Rağmen Yaşama Yeniden Tutunmak isimli 176 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Mecit Ömür Öztürk tarafından kaleme alınmış ve HAYY KİTAP yayınevinin 23.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bütün Zorluklara Rağmen Yaşama Yeniden Tutunmak pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.