Buhranlarımız Ve Son Eserleri pdf oku indir

tarafından
21
Buhranlarımız Ve Son Eserleri pdf oku indir

İslâmcı fikir ve devlet adamı Said Halim Paşa’nın çok önemli sekiz eseri bir arada… “Buhranlarımız” genel başlığı altında toplanmış bulunan yedi kitabı: Meşrutiyet, Taklitçiliğimiz, Fikir Buhranımız, Cemiyet Buhranımız, Taassup, İslâm Dünyası Neden Geri Kaldı?, İslâmlaşmak ile son olarak yazdığı ve “İslâm’ın devlet teşkilâtı, başkanı, meclisi, partileri, seçimleri, kanun koyma ve icrâ kuvvetleri ile nasıl olmalıdır?” sorusuna cevap veren İslâm Devletinin Siyasî Yapısı adlı eseri… Ayrıca “Hâtırât”ından elde bulunan bir bölüm ve I. Dünya Harbi’ne neden girdiğimizi açıklayan “Cevaplar”ı…
 

Buhranlarımız Ve Son Eserleri isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Said Halim Paşa tarafından kaleme alınmış ve İZ YAYINCILIK yayınevinin 05.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sakıncalı Piyade pdf oku indir başlıklı makalemizde Sakıncalı Piyade indir, Sakıncalı Piyade oku ve Sakıncalı Piyade pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Buhranlarımız Ve Son Eserleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.