Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf oku indir

tarafından
10
Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf oku indir

“Ruhunuzu besleyecek ve hatta hayatınızı kurtaracak bir hikâye!”
– Christine Michaud –
“Herkesin sahip olmak istediği şeylere sahibim ama hayatımdan memnun değilim, sence bu nasıl mümkün oluyor?”
“Eskiden ben de öyleydim: İstediğim her şeyi satın alma gücüm vardı, hayatım duygusal anlamda tatmin ediciydi ve sağlıklıydım. Ama bütün bunlara rağmen bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyordum. Ne olduğunu tam olarak bilemesem de kendimi bu dünyaya ait hissetmiyordum. Bu genel kasvet hâli beni rahatsız ediyordu. Özümü bulamıyordum.”
“Tıpkı benim gibi! Ben de aynı şeyleri hissediyorum. Mutluluklarım kısa sürüyor, bir şey yolunda gitmediğinde veya biriyle ters düştüğümde hemen mutsuz oluyorum, sürekli gergin hissediyorum… Ben de senin gibi değişmeyi çok isterdim. Ama nasıl?
Fransa’da Bestseller
100.000 Satış Rakamı
Amazon Puanı: 4.8/5
Maëlle her şeyi kontrol altında tutmaya çalışan, yoğun tempoda koşturmaktan kendi mutluluğunu önceliği yapmayı unutmuş, Parisli mutsuz bir kadındır. En yakın arkadaşı Romane ile buluştuğunda öğrendiği gerçek sonucunda bir seçim yapmak zorunda kalır ve ondan istenen uzun, zorlu bir yolculuğa çıkar. Böylece mutluluğa giden hikâyesi de başlamış olur. Tam da Tolstoy’un dediği gibi, “Tüm muhteşem hikâyeler iki şekilde başlar: Ya biri bir yolculuğa çıkar ya da şehre bir yabancı gelir.”

Büyük bir hayal kırıklığı yaşadığımızda hikâyenin sonuna gelip gelmediğimizi bilmiyoruz. Oysa bu elbette büyük bir maceranın da başlangıcı olabilir.
– Pema Chödrön –
 

Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü isimli 304 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Maud Ankaoua tarafından kaleme alınmış ve YAN PASAJ yayınevinin 02.12.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeryüzüne Dayanabilmek İçin pdf oku indir başlıklı makalemizde Yeryüzüne Dayanabilmek İçin indir, Yeryüzüne Dayanabilmek İçin oku ve Yeryüzüne Dayanabilmek İçin pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bugün Kalan Hayatımın İlk Günü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.