Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf – PDF EPUB E-Kitap Oku, İndir

Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf


Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf

Regis, onu zalim Pook Paşa’nın merhametine teslim etmek üzere Calimport’a götüren suikastçı Artemis Entreri’nin eline düştü. Ama Drizzt ve Wulfgar hemen arkalarında, Regis’i kendi ahmaklığından ve güçlü düşmanlarından kurtarmaya kararlılar.

Umutsuzluğu en derinden hisseden kişi Drizzt idi. Zorlu yaşamındaki bütün çetin sınavlar sırasında, drow hep nihai adalete inanmıştı. Bunu kendisine her ne kadar itiraf etmeye korksa da, kıymetli prensiplerine karşı olan boyun eğmez inancının ona en sonunda hak ettiği ödülü getireceğine inanırdı. Şimdi de karşısına bu çıkıvermişti. Sadece ölümle sonuçlanabilecek olan, bir zaferin daha çok savaş getireceği bir mücadele.
 

{yayınevi} yayınevinin {yayın tarihi} tarihinde ve {baskı sayısı} sayısı ile
{başlık} isimli kitap R. A. Salvatore tarafından {sayfa sayısı} sayfa olarak yazılmıştır.
{başlık} isimli kitabı inceleyebilir. Dilerseniz Özetini indirebilir, Veya Sizler için maile link olarak gönderebiliriz. Yasak hakları olan kitapları lütfen istemeyniz. Ücretini ödeyip sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kristal Parçası - Drizzt Efsanesi 4. Kitap pdf başlıklı makalemizde Kristal Parçası - Drizzt Efsanesi 4. Kitap indir, Kristal Parçası - Drizzt Efsanesi 4. Kitap oku ve Kristal Parçası - Drizzt Efsanesi 4. Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.


Buçukluğun Mücevheri / Drizzt Efsanesi 6. Kitap pdf indir

Benzer Yazılar
Yorumlar ( Bu makaleye henüz yorum yapılmamış! )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?