Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? pdf oku indir

tarafından
14
Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? pdf oku indir

Bir yanıyla tarihî olaylardan, bir yanıyla edebî kurgudan beslenen hikâyeler…
 
Yavuz Sultan Selim, Cervantes, Sultan Abdulaziz, Eugénie de Montijo gibi tarihî kişilikler hakkında söylenegelmiş olayların, “Yaşansaydı ne olurdu?” diyerek yeniden yazılıp kurgulandığı bu kitabı okurken merak ve hayret sizi hiç bırakmayacak.
 
Tarihçi-yazar Kadir Koç’un kaleme aldığı, bir ayağı gerçekliğe, bir ayağı hayale dayanan hikâyeler; okurların meraklarını harekete geçirerek onları tarihin arka sayfalarını araştırmaya teşvik edecek. Tarihî efsanelerin hikâyeleştirildiği Bu Efsane Hikâyelerden Neden Haberim Yok! tarihin farklı sayfalarını aralamak isteyen tüm okurlar için raflarda yerini alıyor.
 

Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? isimli 136 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Kadir Koç tarafından kaleme alınmış ve ERDEM YAYINLARI yayınevinin 11.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Renkli Çoraplı Kuzgun pdf oku indir başlıklı makalemizde Renkli Çoraplı Kuzgun indir, Renkli Çoraplı Kuzgun oku ve Renkli Çoraplı Kuzgun pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Efsane Hikayelerden Neden Haberim Yok? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.