Böyle Küçük Şeyler pdf oku indir

tarafından
12
Böyle Küçük Şeyler pdf oku indir

Bill Furlong, babasının kim olduğunu bilmeden büyüyen, karısıyla birlikte beş kızını borç harca batmadan okutup büyütmeye çalışan bir odun ve kömür tüccarıdır. Hayatın ağır yükü altında zaman zaman ezilse de Bill etrafında gördüğü meseleleri içten içe dert edinir. O yılın Noel’i yaklaşırken de kafalarını kaldıracak vakitleri yoktur; fakat Bill bir sabah manastıra siparişleri götürdüğünde, kömürlüğe kapatılmış bir genç kıza rastlar. Bu karşılaşma sadece ikisinin değil, belki de tüm kasaba halkının kaderini değiştirecektir.
Ülkesinin toplumsal ve siyasi geçmişine, sıradan insanların hikâyelerine yine “küçük şeyler” üzerinden dupduru bir dille ayna tutan Claire Keegan’ın son romanı Böyle Küçük Şeyler, Umay Öze’nin çevirisiyle…
 
Keegan’ın gerçekçi ve güçlü cümlelerinden tek biri bile ciltler dolusu toplumsal tarih içerebilir. Her kelimesi doğru seçilmiştir ve doğru yerdedir; etkisi ise son derece duygulandırıcı, yürek titreticidir. 
–Hilary Mantel
 
Keegan nadir bulunan, hep okumak isteyeceğim bir yazar. 
–Richard Ford
 

Böyle Küçük Şeyler isimli 88 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Claire Keegan tarafından kaleme alınmış ve JAGUAR KİTAP yayınevinin 13.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zamir pdf oku indir başlıklı makalemizde Zamir indir, Zamir oku ve Zamir pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Böyle Küçük Şeyler pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.