Böyle Buyurdu Zerdüşt Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap pdf oku indir

Böyle Buyurdu Zerdüşt  Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap pdf oku indir

Friedrich Nietzsche’nin 1883-1885 yılları arasında kaleme aldığı Böyle Buyurdu Zerdüşt, filozofun en bilinen eseridir. Nietzsche’nin, yazılmış en derin eser olarak tanımlamaktan hoşlandığı bu kitap, şiirsel üslubuyla dikkat çeker ve edebiyat ile felsefenin sınırları arasında gezinir. Üstinsan ve ebedî dönüş kavramları üzerine kurulu olan Böyle Buyurdu Zerdüşt, Nietzsche felsefesinin temel taşıdır. Yeni değerlerin üretilebilmesi için halihazırdakilerin göz ardı edilmesinin gerekliliğini savunan eser, bu bakımdan bir kehanet niteliği taşır ve 20. yüzyıl felsefesini belirleyen eserlerden biri olarak öne çıkar.
 
#almanklasikleri #üstinsan #ebedidönüş #tanrıöldü #amorfati #nihilizm
 

Böyle Buyurdu Zerdüşt
Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap isimli 352 sayfadan oluşan kitap ; Friedrich Nietzsche tarafından yazılmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 30.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bukalemun Çakal Avı pdf oku indir başlıklı makalemizde Bukalemun Çakal Avı indir, Bukalemun Çakal Avı oku ve Bukalemun Çakal Avı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Böyle Buyurdu Zerdüşt Herkes ve Hiç Kimse İçin Bir Kitap pdf oku indir - PDF indir