Boş Ayna pdf oku indir

Boş Ayna pdf oku indir

Narsist Annelerinin Kızları İçin En Etkili İyileşme Rehberi
 
Kendimiz dediğimiz şeyi büyük oranda yine kendimizin inşa ettiğini,
başımıza gelenleri bildiğimizi sanırız.
 
Kendimizi sevmediğimizde sevilmeye layık olmadığımızı düşünürüz; kendimizi onaylamadığımızda bunu yine kendimiz yapıyoruz zannederiz.
 
Zorunda olduklarımızı, kaçındıklarımızı, korktuklarımızı, boyun eğdiklerimizi, uyum sağladıklarımızı, seçimlerimizi hatta kendimizi görmezden gelişimizi bile kendimizden biliriz.
 
İçimizde çalan siren seslerini gerçekten içimizden geliyor sayar; aynamızın bize bizi gösterdiğini düşünürüz.
 
Oysa bireysel tarihimizin kendimizi yazdığı dönemde çoğu zaman kalem bizim elimizde değildir. Dahası, birçoğumuz bize bizi gösteren ve bize bizi sevdirecek o değerli aynadan mahrum bırakılmışızdır. Üstelik bu ağır mahrumiyetimizi ifade etmemiz, hatta hissetmemiz bile yasaklıdır.
 
Kendimizden başka kimseyi suçlamaya hakkımız yoktur.
 
Boş aynamızın yerine bu kitabı koyabilirsek, şifaya giden yola çıkacağımıza
eminim.
 
Elinizdeki kitabın bizzat tanımadığım yazarı Dr. Karyl McBride’a derin bir şükranla…
— Cem Mumcu
 

Boş Ayna isimli 280 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dr. Karyl McBride tarafından kaleme alınmış ve OKUYAN US YAYIN yayınevinin 22.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Geliştiren Anne-Baba pdf oku indir başlıklı makalemizde Geliştiren Anne-Baba indir, Geliştiren Anne-Baba oku ve Geliştiren Anne-Baba pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Boş Ayna pdf oku indir - PDF indir