Borsayı Yenmek pdf oku indir

tarafından
16
Borsayı Yenmek pdf oku indir

Şirketleringeleceği bilançolardan okunsaydı, matematikçiler ve muhasebeciler dünyanın en zengin insanları olurdu… Peter Lynch
 
Yakında sizin de anlayacağınız gibi, hisse senedi seçmenin herhangi bir kuralı yada formülü yoktur. Doğru hisse senedini seçip seçmediğinizden de hiçbir zaman emin olamazsınız. Çünkü doğru seçimi yaptığınıda ne ziller çalar, ne de top sesleri duyarsınız. Hisse senedi seçmek bir sanattır ve işin sırrı, başkalarının gözünden kaçan fırsatları yakalamaktadır. Borsa da Tek Başına’nın yazarı ve ABD’nin “bir numaralı” fon yöneticisi Peter Lynch, ikinci kitabı “Borsayı Yenmek’te hisse senedi seçme sanatını öğretiyor. Yatırımcılara yol gösteriyor, yöntem anlatıyor ve borsada “para kazanmalarını” sağlayacak son derece önemli dersler veriyor. Time Dergisi
 
“Borsa’nın büyük ustası Peter Lynch’in ikinci kitabı “Borsayı Yenmek”, borsada “oynayan” ve ağzı yanmış olan eskiyeni tüm yatırımcılar için hazırlanmış bir borsa klasiği. Lynch uzun vadede başarılı olmanız için gerekli bilgilleri veriyor, yöntem gösteriyor, ipuçları sunuyor. Peter Lynch’in son derece yalın bir dille kaleme aldığı bu “rehber kitap” ta verdiği dersleri anlaması ve uygulaması gerçekten kolay. Bu borsa klasiğinden aklınızda hiçbir şey kalmasa bile bir tek şeyi unutmayın: hisse senedi alın! Borsa hızlı hareket edenleri ödüllendirir, o yüzden biz de lafı fazla uzatmayalım ve sizi bu borsa klasiği ile baş başa bırakalım.
Niso Adato
 

Borsayı Yenmek isimli 372 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Peter Lynch tarafından kaleme alınmış ve SCALA YAYINCILIK yayınevinin 26.11.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ekonomide Analiz Örnek Olaylar ve Çözümler pdf oku indir başlıklı makalemizde Ekonomide Analiz Örnek Olaylar ve Çözümler indir, Ekonomide Analiz Örnek Olaylar ve Çözümler oku ve Ekonomide Analiz Örnek Olaylar ve Çözümler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Borsayı Yenmek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.