Borsa Rehberi pdf oku indir

Borsa Rehberi pdf oku indir

Son yıllarda borsadaki yatırımcılarımızın sayısı oldukça artış göstermekte ve bununla beraber -maalesef ki- maddi kayıplar da aynı oranda artmakta. Her ticaretin kuralları olduğu gibi borsanın da çeşitli kuralları vardır. Borsada kazanmanın ana kuralı da para kaybetmemektir ve bu yalnızca bilinçli bir yatırımcı olmakla uygulanabilir.
Bu kitabı okuduktan sonra borsanın yalnızca çeşitli kağıtları alıp satmaktan çok öte olduğunu öğrenip işin arka planını kavrayacaksınız. Ayrıca çok bilmiş arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan tavsiye almaya ihtiyaç duymadan –ki bunlar genellikle yüklü kayıplar ile sonuçlanır- kendiniz hisse senedi seçebilir ve size uygun bir yatırım planı kurgulayabilir hale geleceksiniz.  Kısa süreli dalgalanmalar  –ki haklısınız bunlar tamamen rastgele olabilir-  veya spekülasyonlar ne kadar etkili olursa olsun, uzun vadede doğru yapılmış bir planın gerçekleşmesini önleyemez!
Kitapta ayrıca Day Trading (günlük alım-satım) yapacak traderlar için de birçok öneriye yer verdim. Bu kurallar, yüksek disiplin,  kararlılık ve doğru strateji ile kısa vadede yüksek karlar kazandırabilir.
 

Borsa Rehberi isimli 220 sayfadan oluşan kitap ; Batuhan Pınarbaşı tarafından yazılmış ve MATRIX YAYINLARI yayınevinin 27.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kronik İşletme Hastalıkları, Nedenleri, Sonuçları ve Çareleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Kronik İşletme Hastalıkları, Nedenleri ve Sonuçları ve Çareleri indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Borsa Rehberi pdf oku indir - PDF indir