Borkmann Noktası pdf oku indir

tarafından
10
Borkmann Noktası pdf oku indir

Borkmann’ın Noktası, “Daha fazla bilgiye ihtiyaç duymadığımız, bu noktaya ulaştığımızda, durumu iyi bir düşünce örgüsü değil, hiçbir ek araç olmadan çözebileceğimiz an.” demek. Ve bu tam olarak bu noktada, Müfettiş Van Veeteren, bir baltayla cinayet işlemeye meyilli olduğu düşünülen Baltacı’nın kimliğine odaklanır. Küçük bir İsveç kasabası olan Kaalbringen sakinleri üçüncü cinayetin ardından korkuya kapılmışlardır.
 
Van Veteeren serisinin ikinci kitabı olan Borkmann Noktası, İsveç Suç Yazarları Birliği’nin En İyi Roman Ödülü’ne hak kazanmıştır. Bu roman, Nesser okurlarına Müfettiş Van Veteeren’in soğukkanlı ve detaycı dünyasını daha yakından tanımak için keyifli bir deneyim olacaktır.
 

Borkmann Noktası isimli 320 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Hakan Nesser tarafından kaleme alınmış ve İNDİE KİTAP yayınevinin 24.06.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Seni Feda Etmeyeceğim pdf oku indir başlıklı makalemizde Seni Feda Etmeyeceğim indir, Seni Feda Etmeyeceğim oku ve Seni Feda Etmeyeceğim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Borkmann Noktası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.