Böcek Tamircisi pdf oku indir

tarafından
16
Böcek Tamircisi pdf oku indir

Tahtakuruları, mayısböcekleri, çekirgeler!
Tüm böcekler âlemine müjdeler olsun.
Bundan böyle çok bacaklılar ve kanatlılar dünyasının yepyeni bir koruyucusu var! Küçük Tamirci NOK.
 
Herkesin bir mesleği vardır. Kimisi boyacı, kimisi ise sirk cambazıdır. Oysa Nok’un babasının bambaşka bir mesleği var. O, kanadı hasar gören ya da bacakları yaralanan mini mini böcekleri iyileştirmeye çalışan mucizevi bir Böcek Tamircisi. Gel gör ki emeklilik zamanı yakın ve geleneklerine göre bu kutsal görevi özel bir törenle oğluna devretmek zorunda… Fakat KÜÇÜCÜK bir sorunları var: Nok’un böcek fobisi!
 
Balsız kalmış ayı aşkına, evet, yanlış okumadınız, Nok böceklerden çok korkuyor. Hem de delicesine! Acaba tamirci unvanından vaz mı geçse? Peki ya babasının itibarı, nesilden nesile geçen gümüş tamir iğnesinin geleceği? Ya o her biri kımıl kımıl oynayan bacakları, insanın aklını başından alan antenleriyle mini minnacık, savunmasız böcekler? Onları bundan böyle kim, nasıl iyileştirecek?

Fransız yazar Nastasia Rugani‘nin, meslek seçimi, gelenekler, toplumsal roller üzerine düşündüren kitabı Böcek Tamircisi, sade anlatımı, eğlenceli dili ve Charline Collette‘in böcekleri alabildiğine sevimli gösteren neşeli çizimleriyle okuma macerasının başındaki küçüklerin düş dünyalarını harekete geçirmeyi başarıyor.

Böcek Tamircisi ile tanıştıktan sonra, etrafta uçuşan, sürünen veya vızıldayan hiçbir küçük canlıya kayıtsız kalamayacaksınız…
 

Böcek Tamircisi isimli 72 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Nastasia Rugani tarafından kaleme alınmış ve TUDEM YAYINEVİ yayınevinin 25.10.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Böcek Tamircisi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.