Bitcoin İçin Boğa Senaryosu pdf oku indir

Bitcoin İçin Boğa Senaryosu pdf oku indir

“Para hakkında kapsamlı ve tarihsel bir bakış açısıyla, Bitcoin’in dünya için gerçek anlamına dair mükemmel ve ilham verici bir giriş ve hatırlatma.”
Jack Dorsey, Twitter ve Square CEO’su
 
Bitcoin İçin Boğa Senaryosu, insanları Bitcoin ile tanıştırırken her zaman önerdiğim okuma listemdedir. Harika bir eser.”
Cynthia Lummis, ABD Wyoming Senatörü
 
Bitcoin İçin Boğa Senaryosu, Bitcoin’i hem yeni hem de uzun süredir takip edenler için bilgilendirici ve ilgi çekici bir kitap. Boyapati, paranın tarihsel sürecini, farklı para türlerinin özelliklerini ve Bitcoin’in neden dünyanın en iyi para türü ve değer saklama aracı olduğunu sade bir dille ortaya seriyor ve Bitcoin için etkileyici bir durum ortaya koyuyor.
Adam Back, cypherpunk
 

Bitcoin İçin Boğa Senaryosu isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Vijay Boyapati tarafından yazılmış ve LİBERUS yayınevinin 17.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Okyanus Stratejisi pdf oku indir başlıklı makalemizde Mavi Okyanus Stratejisi indir, Mavi Okyanus Stratejisi oku ve Mavi Okyanus Stratejisi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bitcoin İçin Boğa Senaryosu pdf oku indir - PDF indir