Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf oku indir

tarafından
74
Birlikte İyi Hissetmek  Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf oku indir

Problemli ilişkiler can yakar. Çoğumuz duygularımızı kendi değerimize, en azından bir kısmını diğer insanlarla olan ilişkilerimize dayandırırız. Önemsediğiniz biriyle tartışmak ya da kavga etmek hiç eğlenceli bir şey değildir. Hiç önemsemediğiniz biriyle kavga etmek bile, enerjinizi ve neşenizi tüketebilir.
 
Diğer insanlarla dostane, tatminkâr ilişkiler isteriz ama genellikle tam tersi, düşmanlık, acı güvensizlikle karşılaşırız. Peki, bu neden oluyor? Neden iyi geçinemiyoruz?
İyi Hissetmek kitabının yazarından!
25 yıllık klinik tecrübe ve 1000’den fazla kişiyle yapılmış araştırmalara dayanan Birlikte İyi Hissetmek, neden birbirimizle iyi geçinemediğimiz üzerine yepyeni bir teori sunuyor ve ilişkilerin yürümesi için basit, güçlü teknikler sağlıyor.
 

Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı isimli 320 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dr. David Burns tarafından kaleme alınmış ve PSİKONET YAYINLARI yayınevinin 17.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Birlikte İyi Hissetmek Sorunlu İlişkileri Yoluna Koymanın Sırrı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.