Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir

tarafından
17
Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir

“Ben anne ve babamı sadece fotoğraflardan bilirdim. Fotoğraflar iki boyutlu, anne kokmayan, baba diye sarılamayacağınız parlak kâğıtlardır. Sizi hiçbir zaman anlamazlar. Sadece donuk bir dünyadan yüzünüze bakarlar. Fotoğraflar çoğu zaman dikdörtgendir. Neden bilir misiniz? Onlara bakarken köşeleri kalbinize batsın diye. Bir yerlerinizi kesip kanatsınlar diye.”
 
Postacı amcası Refik tarafından büyütülen Bilge, amcasının ölümü üzerine kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır ve bir eczane açar. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen başarılı da olur. Fakat “zirve” denebilecek noktayı gördükten sonra ruhunu kuşatan kumar bağımlılığına yenik düşer ve doğal bir afet sebebiyle de ekonomik anlamda dibe vurur. Durumu düzeltmek için başvurduğu tefeci de çare olmayınca, kendini hiç ummadığı bir yerde bulur.
 
Biraz Uyusam Düzelirim, bir yok oluş romanı.
 

Biraz Uyusam Düzelirim isimli 216 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Doruk Kirezci tarafından kaleme alınmış ve MÜPTELA yayınevinin 01.09.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesirsiz Parçalar Süregelen pdf oku indir başlıklı makalemizde Tesirsiz Parçalar Süregelen indir, Tesirsiz Parçalar Süregelen oku ve Tesirsiz Parçalar Süregelen pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.