Bir Vaizenin Okumaları pdf oku indir

tarafından
8
Bir Vaizenin Okumaları pdf oku indir

İşi gücü okumak, anlamak ve anlatmak olan bir vaizenin, okuduklarının küçük bir kısmı üzerine aldığı notları bulacaksınız bu kitapta.
 
İnsanlarımızın bir kısmına göre bir vaize olarak din dışı kitapları ne kadar okuyor ve bunlardan ne kadar alıntı yapıyorsanız o kadar aydınsınız ve sözünüze itibar edilir. Bir kısmına göre ise bu kaynaklara ne kadar başvuruyorsanız o kadar kompleksli ve o kadar şaibelisiniz demektir.
 
Bu kitapta adı geçen kitapların sıralaması bir şey ifade etmiyor. Kitabın dinî, edebî, ticari önemi ya da bir okur olarak beni etkileme gücü dâhil olmak üzere hiçbir sıralama gözetilmedi.
Bu kitapta bir vaizenin okuduğu kitaplarda ne gördüğünü öğrenmiş olacaksınız. Bütün dünyası insanlar ve kitaplar üzerine kurulu bir vaizenin insanlar ve kitaplar arasındaki benzerlikler konusunda neler okuyabildiğini de göreceksiniz.
 

Bir Vaizenin Okumaları isimli 352 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Fatma Bayram tarafından kaleme alınmış ve KAKNÜS YAYINLARI yayınevinin 12.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İmam-ı A'zamın Beş Eseri pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Vaizenin Okumaları pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.