Bir Kuzey Macerası pdf oku indir

tarafından
14
Bir Kuzey Macerası pdf oku indir

Bir Kuzey Macerası, tüm kahramanların yolculuklarınınki gibi çetin ve zorlu bir dönüşümü anlatıyor. Bu kitapta, âşık olduğu kadına yeniden kavuşma hayalleriyle yollara düşen, sefaletin her türlüsüyle tanışan, yolun sonuna geldiğindeyse hayal kırıklığı içinde avareye dönüşen bir adamın şaşırtıcı macerasına tanık oluyoruz: “Ona başıma gelenleri anlattım; garip denizlerde neler olduğunu, garip memleketlerde neler yaptığımı, yorucu işlerimi, açlık yıllarını ve onun en baştan beri bana ait olduğunu anlattım. O gün ve daha önceki günlerde adamla aramda geçenleri dahi anlattım. Konuşurken gözlerinde şafak gibi parlak ve büyük bir vaat belirdiğini gördüm.”
 

Bir Kuzey Macerası isimli 48 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlk Namaz pdf oku indir başlıklı makalemizde İlk Namaz indir, İlk Namaz oku ve İlk Namaz pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Kuzey Macerası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.