Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem pdf oku indir

tarafından
10
Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem pdf oku indir

“Kitapta zaman zaman bir sohbet edası ile sizinle konuşuyorum, zaman zaman da bilmişlik taslıyor, derin mevzulara giriyorum. Bazen aradan çekiliyor ve o konuda düşünmüş ve hissetmiş yazarlara, şairlere kulak veriyorum. Bazen de kendimi tutamayıp meşk ediyor, içimdeki şairi serbest bırakıyorum. Bazen psikiyatrist konuşuyor satırlarda, bazen şair, bazen varlığın heybeti karşısında büyülenmiş bir şaşkın. Üçünü de birleştiren bir şey varsa, samimi bir umut üzere var olmaları. Elimin erdiği, sözümün yettiğince daha iyi bir dünyanın inşasına katkıda bulunmak istiyorum. Dilerim ki bugün söylediğimiz güzel söz, yarın bize tanıklık etsin.”
 
Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem, yaralı ruhlara şifa verecek bir güzel sözler atlası.
 

Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem isimli 326 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından kaleme alınmış ve KAPI YAYINLARI yayınevinin 12.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Neden Farklı Ennegram - Dokuz Mizaç Modeline Göre Kişilik Gelişimi pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuklar Neden Farklı Ennegram - Dokuz Mizaç Modeline Göre Kişilik Gelişimi indir, Çocuklar Neden Farklı Ennegram - Dokuz Mizaç Modeline Göre Kişilik Gelişimi oku ve Çocuklar Neden Farklı Ennegram - Dokuz Mizaç Modeline Göre Kişilik Gelişimi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Kalbi Kırılmaktan Koruyabilsem pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.