Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir

tarafından
6
Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir

“İntihar etmeyeceksek içelim bari!”

“Denebilir ki, Türkiye’de aydın sorununu Türkiye’nin tarihsel dönüşümüne somut insana eklemleyen romanlar, ilk kez Adalet Ağaoğlu’nun çabasıyla gerçekleştirilmiştir. Ağaoğlu, günümüzün hiç kuşkusuz en önemli romancısı. Bir Düğün Gecesi, yalnız uzmanların, eleştirmenlerin üzerinde düşünce birliğine vardığı bir roman değil; aynı zamanda geniş bir okuyucu kitlesi tarafından benimsenen, tartışılan bir eser.”

Hilmi Yavuz

Oğuz Atay’ın Tutunamayanlar’ı ile aydınların iç dünyasına açılan pencere, Adalet Ağaoğlu’nun o nefis yapıtı Bir Düğün Gecesi ile Tanpınar’ın Huzur’unun bir uzantısı niteliğine bürünmektedir.

Vedat Günyol
 

Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 isimli 380 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Adalet Ağaoğlu tarafından kaleme alınmış ve EVEREST YAYINLARI yayınevinin 22.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Dünya pdf oku indir başlıklı makalemizde Yeni Dünya indir, Yeni Dünya oku ve Yeni Dünya pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Düğün Gecesi / Dar Zamanlar -2 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.