Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi pdf oku indir

tarafından
14
Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi pdf oku indir

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi, inanılmaz bir hızda seyreden, durmadan kendini çoğaltarak gelişen bir roman. Mekân ve zaman sınırı tanımayan, bir ucu 19. yüzyılda, bir ucu günümüzde, yazınsal bir Türkiye panoraması. Şaşırtıcı bir öykünün bittiğinin sanıldığı yerde, okuru olmadık bir öyküyle yeniden afallatan bir “insan manzaraları” kitabı.
Bir Mâniniz Yoksa Annemler Size Gelecek adlı kült kitabın yazarı Ayfer Tunç, bu kez, Karadeniz’in küçük bir kentinde denize sırtını dönmüş bir akıl hastanesinden yola çıkarak, akıllara durgunluk veren kişilerin yaşam zincirlerinden müthiş eğlenceli bir roman örüyor. Yalan Yanlış, yaklaşık yüz yıllık bir kesitte, siyasal ve toplumsal dönüm noktalarının insanların yaşamlarında bıraktığı izleri sürüyor.
Yalan Yanlış’ı soluk soluğa okurken, Türkiye’nin bütün hallerini yaşayacak, belki de insanlığın ortak hikâyesiyle yüz yüze geleceksiniz.
 

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi isimli 492 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Ayfer Tunç tarafından kaleme alınmış ve CAN YAYINLARI yayınevinin 14.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cemile pdf oku indir başlıklı makalemizde Cemile indir, Cemile oku ve Cemile pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.