Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir

tarafından
20
Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir

Modern edebiyatın en güçlü kalemlerinden Stefan Zweig’ın Bir Çöküşün Öyküsü adlı bu kitabı, XV. Louis döneminde yaşanmış gerçek bir olaya dayanıyor. Fransız sarayının gözdelerinden birisiyken birdenbire gözden düşen Madame de Prie’nin psikolojik olarak çöküş öyküsünü ele alan bu uzun hikâye, Normandiya’ya sürülen Madam’ın, çok geçmeden Paris eğlencelerini, emrindeki uşakları ve saraydaki şaşaalı günlerini nasıl hasretle özlediğini ayrıntılı olarak tasvir ediyor. Madame de Prie’nin gözden düştükten sonra gönderildiği sürgünün ne kadar süreceği belli değildir. Madam, bu belirsizlik ve yaşadığı ruhsal çöküş üzerine herkesi şaşırtan bir plan yapar.
 

Bir Çöküşün Öyküsü isimli 48 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış ve KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.12.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yaratma Tehlikesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Yaratma Tehlikesi indir, Yaratma Tehlikesi oku ve Yaratma Tehlikesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Çöküşün Öyküsü pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.