Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku indir

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku indir

“Bugüne değin yazılmış en saygın finans kitaplarından biri.” -Jack D. Schwager “Çağımızın en iyi otuz borsacısıyla görüşmeler sırasında hepsine sorduğum ortak bazı sorular oldu. Bu sorulardan biri şuydu: Özellikle yararlı bulduğunuz ve borsacı adaylarına önerebileceğiniz kitaplar var mı? bu soruya aldığım yanıt hep “Bir Borsa Spekülatörünün Anıları”, yani yetmiş yıllık bir kitap oldu. Bugüne değin yazılmış en saygın finans kitaplarından biri.” – Jack D. Schwager, Market Wizards’ın yazarı “Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ilk kez yetmiş yıl önce basılmış olsa da sürü psikolojisi ve borsada zamanlama konularındaki saptamaları geçen yaz döviz piyasalarında yaşanan çılgınlığı açıklayacak kadar güncel.” – Worth Dergisi “Yatırım konusunda bugüne kadar yazılan en eğlenceli kitap.” – The Seattle Times “Bugüne kadar okuduğum en iyi kitap. Yanımda çalışanlara vermek üzere elimde her zaman birkaç nüsha bulundururum.” – Martin Zweig “Bu kitabı ilk kez yirmi yıl önce okumuştum. O zamandan beri defalarca yeniden okudum ama hala en sevdiğim kitaplardan biri.” – Kenneth L. Fisher, Forbes
 

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları isimli 296 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Edvin Lefevre tarafından kaleme alınmış ve SCALA YAYINCILIK yayınevinin 07.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye'de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler pdf oku indir başlıklı makalemizde Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye'de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler indir, Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye'de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler oku ve Dikkat Vücudunuz Konuşuyor / Türkiye'de Beden Dili İş Yaşamı ve Renkler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları pdf oku indir - PDF indir