Bir Adım Bir Nefes pdf oku indir

Bir Adım Bir Nefes pdf oku indir

Vardığımız yerle kaçtığımız yönün aynı olmasıdır “çaresizlik”. İnsan, yaşamaya çalışır; nefes alırken boğduğu, nefes verirken yaşatmaya çalıştığı da kendisidir.
Bazen bir dolambacın içinde çıplak ayaklarla kaybolursunuz. Bazen aynı yerde çıkış yolları ararsınız. Oysa maharet burnunuzun ucunu görebilmek, çözüm ise her gün önünden geçileni fark edebilmektir.
Bazen durup nefes almak iyi gelir. Bazen yola koyulmak gerekir. Çözüm ise kendimizi tanımaktır. Tanıdıkça zayıf yanlarımızı, korumaya çalışırız içinde canı olanı; tanıdıkça dengeyi ve terazinin titizliğini de anlarız. Unutmayın ki, tanıdık yollarda kaybolmayız.
Bu romanla; sevginin sevgiye galip gelişini, ben oldum denilen yerde eksilmeyi, vesile olanları, kimse yok sandığımızda bir kaplumbağanın bize rehberlik edişini ve içimizdeki saklı hazineleri keşfetmeye hazır mısınız?
 

Bir Adım Bir Nefes isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Cemile Aktemur tarafından yazılmış ve ÇINARALTI YAYINCILIK yayınevinin 03.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Filozof Yaşamlarının Satışı - Dirilen Ölüler Veya Balıkçı (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Filozof Yaşamlarının Satışı - Dirilen Ölüler Veya Balıkçı (Ciltli) indir, Filozof Yaşamlarının Satışı - Dirilen Ölüler Veya Balıkçı (Ciltli) oku ve Filozof Yaşamlarının Satışı - Dirilen Ölüler Veya Balıkçı (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Adım Bir Nefes pdf oku indir - PDF indir