Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu pdf oku indir

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu pdf oku indir

Bu kitapta kim olduğu bilinmeyen bir kadın, hayatı boyunca uzaktan sevdiği  ünlü roman yazarı R’ye duygularını anlatmak için bir mektup yazıyor. Yani hikayenin ismi boşuna ‘‘Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’’ değil ve bu mektup da boşuna “Beni hiç tanımamış olan sana” diye başlamıyor.
Kitapta yer alan  Erika Ewald’in Aşkı ve Unutulmuş Düşler isimli  diğer iki öykü de, Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’nda olduğu gibi, Psikanalitik kuramın öncülerinden Sigmund Freud’un Stefan Zweig üzerindeki etkisine dair ipuçları taşıyor.
 

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu isimli 104 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmış ve KARBON KİTAPLAR yayınevinin 19.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Alevler Sarayı Dikenler ve Güller Sarayı 4.Kitap pdf oku indir başlıklı makalemizde Gümüş Alevler Sarayı Dikenler ve Güller Sarayı 4.Kitap indir, Gümüş Alevler Sarayı Dikenler ve Güller Sarayı 4.Kitap oku ve Gümüş Alevler Sarayı Dikenler ve Güller Sarayı 4.Kitap pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu pdf oku indir - PDF indir