Bilinçli Aile Olmak pdf oku indir

tarafından
17
Bilinçli Aile Olmak pdf oku indir

Evlilik öncesinde veya aile içi iletişimde yaşadıklarınız her zaman tozpembe olmayabilir. Önemli olan, çözüm bekleyen sorunlara nasıl yaklaştığınızdır. Problemleri çözmeye yönelik tavrınız, dünyayı size ve ailenize dar eden sıkıntıları bir anda uzun vadeli mutluluğunuz için fırsata dönüştürebilir.

Kitaplarıyla yüz binlerce okura aile içi iletişim konusunda pratik ipuçları sunan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, kendinizi ve muhatabınızı daha iyi tanımanız için testlerle başlattığı “Bilinçli Aile” olma yolcuğunuzu, hayatın her aşamasından örnek olaylar ve çözüm önerileriyle destekliyor. Aile içi iletişimde “fırsat eğitimi” kavramını okuyucularıyla paylaşıyor.

Bilinçli Aile Olmak, başından sonuna kolay okunabilir bölümler ve elektronik afişlerle desteklenen somut önerilerle, her zaman mutlu çiftler ve huzurlu aileler için…
 

Bilinçli Aile Olmak isimli 224 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından kaleme alınmış ve TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 08.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri indir, Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri oku ve Çocuklar İçin Cinsel Eğitim Öyküleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilinçli Aile Olmak pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.