Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant Mutluluk ve Zenginlik Rehberi pdf oku indir

tarafından
5
Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant  Mutluluk ve Zenginlik Rehberi pdf oku indir

Ne zengin olmak sadece şansa bağlıdır ne de mutluluk sadece doğuştan sahip olduğumuz bir özelliktir. Bu arzular ulaşılmaz görünebilir ama servet edinmek de mutlu olmak da öğrenebileceğimiz becerilerdir.
 
Peki nedir bu beceriler ve bunları nasıl öğreniriz? Çabalarımıza yön veren ilkeler nelerdir? İlerleme gerçekte neye benzer?
 
Naval Ravikant, servet edinme ve uzun vadeli mutluluk yaratma ilkeleriyle dünyayı büyülemiş bir girişimci, filozof ve yatırımcı. Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant, Naval’ın son on yıldaki bilgeliğinin ve deneyiminin bir araya getirilmesinden oluşan, en aydınlatıcı röportajlarının ve en etkili düşüncelerinin bir derlemesi. Alışılagelmiş kişisel gelişim kitaplarından ziyade, Naval’ın kendi sözleriyle, daha mutlu, daha zengin bir hayata doğru kendi benzersiz yolunuzda nasıl yürüyeceğinizi anlatan bir rehber.
 
“Ben Naval’ı Melek Filozof olarak adlandırıyorum ve Bilgenin Güncesi bunun nedenini gösteriyor. Akıldan çıkmayan bir bilgelik ve derin kavrayışlarla dolu, zihinsel dişlileriniz fazla mesai yapacak.”
–Shane Parrish, Farnam Street’in kurucusu
 
“Naval inanılmaz bir bilgelik kaynağı. Bu kitap ise Naval’ın dehasının bir araya toplandığı tek yer. Şimdiden iki kez okudum ve yılda en az iki kez yeniden okumayı planlıyorum. Bir kitap için daha büyük bir övgü düşünemiyorum.”
–Tucker Max, New York Times çoksatan yazarı
 

Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant
Mutluluk ve Zenginlik Rehberi isimli 232 sayfa yazılmış olan bu kitap ; Eric Jorgenson tarafından kaleme alınmış ve NOVA KİTAP yayınevinin 11.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler pdf olarak bu kitabı indirebilir, Kitabın özetini buradan okuyabilirsiniz.

Bilgenin Güncesi: Naval Ravikant Mutluluk ve Zenginlik Rehberi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.