Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 pdf oku indir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 pdf oku indir

Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 64. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara daha fazla eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.
 
Kapak Konusu: İNUİTLER
 
Derginin bu sayısında İnuitler’i konu ettik. Bizler ülkemizde dört mevsimi birden yaşıyor, tabiatın tüm güzellikleri ile yakından temas edebiliyoruz. Ancak bu durum dünyanın her yerinde bu şekilde gerçekleşmiyor. Bu sayımızda, kutuplarda daima kış mevsimini yaşayan İnuitlerler ilgili bilinmeyen detayları sizler için derledik.
 
 
Dolu Dolu İçerik
 
Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, ejder meyvesinin sayısız faydası, Amasya ilimizin tanıtımı, çok sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikâye afacanlar sınıfı, Dayım ve Ben, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler ve zekâ etkinlikleri dergimizde sizi bekliyor.
 
 
 
Emeği Geçenler
 
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Aralık sayısında, Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Mevlana İdris, Tuğba Coşkuner, Halenur Çalışan Gürbüz, Selami Tekiroğlu, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Emre Bilgiç, Yavuz Girgin, Bülent Ata, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Emine Rana Demir, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
 
Yıldız Oyunu!

Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra yıldız zekâ oyunu hediye ediyor.
 

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 isimli 76 sayfadan oluşan kitap ; tarafından yazılmış ve BİLGE ÇOCUK-DERGİ yayınevinin 09.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Söğüt - Türk Edebiyatı Dergisi Sayı 12 Kasım - Aralık 2021 pdf oku indir başlıklı makalemizde Söğüt - Türk Edebiyatı Dergisi Sayı 12 Kasım - Aralık 2021 indir, Söğüt - Türk Edebiyatı Dergisi Sayı 12 Kasım - Aralık 2021 oku ve Söğüt - Türk Edebiyatı Dergisi Sayı 12 Kasım - Aralık 2021 pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:64 Aralık 2021 pdf oku indir - PDF indir